napoj kralov

Slovenské novošlachtence od pani Pospíšilovej, niečo biele a trochu ružového a nejaké to prekvapenie k tomu ... Štvrtok 12. 4. 2018 o 19,00 vo Vinotéke Barik ;-) Degustáciou bude sprevádzať pivničný majster Peter Papay.

V stredu 9. novembra 2016 od 19:00 sa vo vinotéke BARIK predstaví vinárstvo FRTUS WINERY. Toto nové vinárstvo vzniklo v roku 2012. Predchádzala mu ale spolupráca troch odlišných vinárskych nadšencov od roku 2008 pod názvom Frtúsovci a Kuťka.

Hibernal, Viognier, Saphira - poznate ich ? Ak nie, p. Výmola z Mikulčic Vám ich rád predstaví. Ak áno, priďte a ochutnajte ich "made in" Morava. A aké by to bolo moravské vinárstvo bez vín ako Pálava, Rizling, Rulanda alebo Zweigelt ? Verte, že s p. Výmolom sa nudiť rozhodne nebudete. 

Milí priatelia kamaráti, po dlhej dobe presviedčania sa nám podaril parádny kúsok. Ulovili sme pána vinára Belicu do našich sietí. Jeho vinárstvo je s vinotékou BARIK spojené od samého začiatku. No teraz nadišiel čas sa s ním stretnúť a pohovoriť v príjemnej atmosfére degustácie.

Pri príležitosti prvých narodenín Vinotéky BARIK si Vás dovoľujeme pozvať na degustáciu.

„VINUM REGUM REX VINORUM“ takto začínajú degustáciu v malom rodinnom vinárstve Zlatý strapec z obce od Bodrogu - Viničky. Tiež dodávajú, že život je príliš krátky, aby sme pili nekvalitné víno.

Letné slnko a jesenné hmly pomaly ale isto strieda zima. K vôni mora a slnečných lúčov sa vrátime degustáciou chorvátskych vín. Biele, sivé a červené pôdy Istrie vyživujú vinič a dodávajú hroznám nezameniteľné charakteristiky.

Priatelia, kamaráti a máme to tu! Prvá jesenná ochutnávka je nadohľad. Tentokrát vám naservírujeme 10 vzoriek z Pivnice RADOŠINA. Začíname vo štvrtok 24. septembra o 19:00 hod. Lístky na túto ochutnávku si môžete zakúpiť vo vinotéke BARIK od stredy 2. septembra

Priatelia, kamaráti, aj tento týždeň od 23. februára do 2. marca vám ponúkame biele víno VELTLÍNSKÉ ZELENÉ od Josefa Šebestu z Českej republiky a chutné červené víno TERAN od vinárstva DEGRASSI z Chorvátska. Zľava 10% sa vzťahuje na nákup vína so sebou, aj pri posedení vo vinotéke BARIK. 

Priatelia, kamaráti, aj tento týždeň od 16. do 22. februára vám ponúkame červené víno SAHRAL NOIR od slovenského vinárstva Fedor Malík & syn a lahodné ružové víno LA VIE EN ROSÉ od vinárstva DEGRASSI z Chorvátska. Zľava 10% sa vzťahuje na nákup vína so sebou, aj pri posedení vo vinotéke BARIK. 

Priatelia, kamaráti, tento týždeň od 9. do 15 . februára vám ponúkame červené víno ALIBERNET od slovenského vinárstva VINAS Belica a biele víno OLASZRIZLING od vinárstva AGANCSOS z Maďarska. Zľava 10% sa vzťahuje na nákup vína so sebou, aj pri posedení vo vinotéke BARIK.

FaLang translation system by Faboba