napoj kralov

Hodnotenie 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Obec Pradamano, Nigrisii di Ponte di Piave, Taliansko

Vinárstvo Le Rive je situované v oblasti Nigrisia di Ponte di Piave, v provincii Treviso (Taliansko) vo východnej časti "Gioiosa et Amorosa Marca Trevigiana", 30 kilometrov od Benátok.

Cirkevné dokumenty z roku 1568 poukazujú na prítomnosť rodiny "Bonato dei Bonati" v Negrisii, v kraji s vínnou tradíciou. Storočný strom moruše je svedkom dávnej minulosti, stojaci ako majestátna stráž vínnej pivnice, po stáročia pradávny príklad tradičného pestovania vína v regióne s "Raggi a Belussi" (systém vzdelávania vynájdený rodinou, kedy sa pestovania vína viazalo na morušovník).

Intuícia a prezieravosť predkov rodiny Bonato nastavila cestu k pokroku a úspechu v pestovaní viniča a výroby vína, zatiaľ, čo zmes vášne, citu a tradície umožnila, aby na týchto základoch mohla rodina úspešne stavať dodnes.

Obrovské investície na renováciu vínnej pivnice a vinohradov sú len dôkazom toho, s akou vášňou a pracovitosťou sa otec Gino a jeho synovia Luigi a Andrea venujú ich výrobe vína a viniciam dodnes. Kvalita je jediným cieľom rodiny Bonato. Hodnota podčiarknutá obetavosťou, odvážnymi rozhodnutiami a zaťatosťou. Rovnakú kvalitu a hodnotu nájdete v každom hrozne a každej fľaši vína od rodiny Bonato.

 

FaLang translation system by Faboba

Vína od vinárstva LE RIVE v našej ponuke