napoj kralov

Vinotéka BARIK je miestom, kde sa snúbia pôžitky z ochutnávania lahodného vína s príjemnou atmosférou a personálom, ktorý Vás ochotne obslúži a vždy sa na Vás milo usmeje.

Pod značkou „Poctivé víno“ zastrešujeme tradičných vinárov, ktorí sa s láskou starajú o svoje vinice a dorábajú poctivé víno. A práve také vína nájdete v našom portfóliu. Zameriavame sa na oblasť strednej Európy a našou srdcovou oblasťou sú vína z Chorvátska. Na návšteve u nás sa dozviete aké vína pre Vás vyberáme a na čo kladieme dôraz. K vínu vám radi ponúkneme kvalitné syry, sušenú šunku, lahodné francúzske teriny, nami vyrábané panini, čerstvé pagáče s kúskami oškvariek a ďalšie chuťovky.

K posedeniu vám ponúkame vysoko kvalitnú francúzsku kávu Brosio, vždy čerstvo namletú. Pravidelne pre vás organizujeme ochutnávky vín s odborným výkladom priamo od konkrétneho vinára. O konaní ochutnávok Vás budeme dostatočne včas informovať prostredníctvom webovej stránky a sociálnej siete Facebook. 

Pre väčšie skupiny, pracovné kolektívy,  ponúkame rezerváciu celého priestoru vinotéky, podľa želania aj s riadenou degustáciou a cateringom. U nás môžete osláviť narodeniny, životné jubileá, promócie, rozlúčky so slobodou alebo sa zabaviť na firemej akcii.  

Veríme, že si vinotéku BARIK obľúbite a stane sa miestom kam sa budete radi vracať. 

Kolektív vinotéky BARIK

FaLang translation system by Faboba